
Будиночок Природа для птахів малий 13x11x11 см
- Немає в наявності
- Код: PR740805
153 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будиночок для птахів виготовлений з фанери вищого сорту. Він надійно кріпиться із зовнішнього боку клітки, добре тримається і виглядає естетично. Матеріал не оброблявся токсичними речовинами - фарбами і лаками. Для комфорту пернатих улюбленців біля вічка прилаштована жердинка.
Матеріал: Фанера
Розмір: 11х11х12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Тварина | Птахи |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 111 мм |
| Висота | 111 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Бренд | Природа |
- Ціна: 153 ₴

