
Акваріум 60x30x40 см 62 л овальний Природа
- В наявності
- Код: PR740552
2 379 ₴
1 784,25 ₴
-25%
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акваріум – це маленький підводний світ, чарівне царство, яке живе за своїми законами. Спостереження за яскравими спритними рибками, бульбашками води, плавним похитуванням водоростей і неспішними рухами водних мешканців – найкращий спосіб заспокоїтися та розслабитися після напруженого дня.
Акваріум ТМ «Природа» об’ємом 62 л, виготовлений із якісного скла товщиною 4 мм. Його передня стінка випукла, овальна, це додає відчуття глибини. Акваріум оснащений двома стяжками, які надійно будуть втримувати його цілісність. Акуратно оброблені краї скла та бездоганно проклеєні шви акваріума гарантують, що він буде дарувати оточуючим тільки позитивні враження!
Розмір: 60х30х40 см
Об’єм: 62 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | прямокутний з опуклим панорамним склом |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 62 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | не передбачена |
| Підставка | Ні |
| Довжина акваріума | 600 мм |
| Ширина акваріума | 300 мм |
| Висота акваріума | 400 мм |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Акваріум без обладнання |
| Форма | Овальна |
- Ціна: 1 784,25 ₴

