
Туалет Природа №1 з сіткою для котів 34,5х26х5 см
- В наявності
- Код: PR740444
122 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалет з сіточкою невеликого розміру підійде для кошенят, які люблять розкидати наповнювач, і невеликих котів. При використанні лотка з сіточкою котик не бруднить лапки, а вам не доведеться збирати сміття після кожного використання улюбленцем туалету. Головна умова - обов'язково мити туалет відразу після використання. Досить сполоснути його в воді з м'яким миючим засобом.
Переваги туалету з сіточкою:
- зручність і простота у використанні та догляді;
- чистота в оселі;
- універсальний дизайн;
- міцність.
Матеріал: первинний поліпропілен.
Розмір: 34.5х26х5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Туалет-лоток |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
- Ціна: 122 ₴




