
Компресор Tetra для акваріума APS 400 з двома виходами 250/600 л
- В наявності
- Код: 143203
3 549 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор Tetratec APS 400 у чорному кольорі – це прилад, який забезпечує перекачування води через фільтр і загальну аерацію води в акваріумі. Підходить для великих акваріумів від 250 до 600 літрів. Встановлюється за межами акваріума, має два канали, здатен перекачувати до 400 літрів води на годину. Виконаний за сучасними технологіями, має низький рівень шуму та антивібраційний корпус. Дуже потужний та якісний. Має сертифікат якості міжнародного зразка. Любителі акваріумів по всьому світу довіряють та високо оцінюють цю продукцію бренду Тетра.
Особливості Tetratec APS 400:
- надзвичайно низький рівень шуму завдяки шумознижуючим камерам
- інноваційний дизайн, ущільнені стінки корпусу, гумові опори, що знижують вібрацію
- рівномірна подача повітря за рахунок потужної та довговічної мембрани
- повітряний кран для регулювання подачі повітря - в комплекті
- сертифікати контролю якості TÜV / GS
- 3 роки гарантії
Важливо! Для запобігання збоїв у роботі приладу обов’язково треба встановлювати прилад вище рівня води.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tetra |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Компресор |
| Потужність | 4.5 Вт |
| Продуктивність | 400 л/год |
| Об'єм акваріума | 600 л |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 4.5 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Tetra |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Об'єм | 301-400 л |
| Кількість каналів | Двоканальний |
- Ціна: 3 549 ₴



