
Кришка-світильник для акваріума овальна Природа 40х25 см
- В наявності
- Код: PR740677
797 ₴
597,75 ₴
Кришки-світильники для акваріумів з лампою міньйон ТМ «Природа» виготовлені з високоякісного нетоксичного пластика чорного кольору, безпечного для людей та мешканців акваріума, не мають специфічних запахів. Кришка запобігає випаровуванню води, вистрибуванню рибок, захищає від випадкового потрапляння всередину сторонніх предметів.
Кришки-світильники з лампою міньйон оснащені кришечкою для годування рибок, яку можна відкривати та закривати.
В задній частині кришки зроблені спеціальні отвори, що полегшують установку додаткового обладнання - обігрівача, повітряного компресора, зовнішнього фільтра і т.ін.
Потужність лампи - 5 Вт.
Кришки-світильники упаковані в картонні коробки, які захищають від забруднень і механічних пошкоджень в процесі транспортування і зберігання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка-світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 5 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Колір | Чорний |
| Форма | Овальна |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 597,75 ₴


