
Дряпка для котів 36x36x65 см з великою будкою Природа Д11
- В наявності
- Код: PR740310
1 443 ₴
Дряпки - необхідний аксесуар в будинку, де є кішка. Сточування кігтів - природна потреба цих ласкавих вихованців, і аби задовольнити її, вони можуть використовувати меблі, стіни, двері. Але такий варіант зазвичай не влаштовує господарів, тому спеціальна дряпка дозволить вирішити відразу два завдання:
- задовольнити бажання кішки поточити кігті;
- зберегти цілими меблі, стіни, килими та інші предмети.
Будиночок-дряпка великого розміру ідеально підійде для котів великих порід: у великому будиночку з широким входом вихованцеві буде просторо і комфортно, стовпчик-дряпка міцно закріплений, на нього встановлено майданчик для відпочинку з оббивкою зі штучного хутра. Конструкція стійка і витримує значну вагу, а дряпка з сизалевого шнура дуже подобається тваринам.
Простий універсальний дизайн дозволяє встановити дряпки-будиночок в будь-якому приміщенні, де вона стане оригінальною прикрасою.
Розмір основи: 36х36 см
Висота: 65 см
Матеріал: ДСП, штучне хутро, сизаль
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 650 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
- Ціна: 1 443 ₴

