
Дряпка-стовпчик для котів 35x62 см з іграшкою на мотузці сизаль Trixie
- В наявності
- Код: 4310
1 299 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка-стовпчик Trixie з іграшкою на мотузці h:62 см (бірюзова, червона, чорна, синя) стане прекрасним подарунком для вашого кота, бо це – дивовижний розважальний аксесуар для котів62 см (бірюзова, червона, чорна, синя), ви отримуєте чудовий аксесуар для дозвілля вашого друга.
Особливості дряпки:
- Ідеальні габарити
- Надійна
- Безпечна
- Універсальна
- Ідеально виконує функціонал
- Збереже від пошкоджень меблі та речі
- Подарує тварині гарний настрій
Дряпка-стовпчик Trixie з іграшкою на мотузці h:62 см (бірюзова, червона, чорна, синя) у формі стовпа не займе багато простору удома і гармонічно впишеться в інтер'єр. Зручна форма дозволить без проблем точити кігті і задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у кота, та розважаючи його
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 620 мм |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 1 299 ₴






