
Дряпка для котів 35x35x52 см сизаль/плюш чорно-сіра Trixie Tarifa
- В наявності
- Код: 43712
1 421 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка-стовпчик Trixie «Tarifa» (сіра) 52 см буде прекрасним подарунком для вашого кота, бо це – дивовижний розважальний аксесуар для котів.
Особливості дряпки:
- Компактна
- Зручна
- Зроблена з якісних матеріалів
- Підходить для всіх порід
- Ідеально виконує функціонал
- Збереже від пошкоджень меблі та речі
- Подарує тварині гарний настрій
Дряпка-стовпчик Trixie «Tarifa» (сіра) 52 см у формі стовпа не займе багато простору удома і гармонічно впишеться в інтер'єр. Зручна форма дозволить без проблем точити кігті і задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у кота, та розвиваючи його
- Оббивка з плюшу
- Оббивка стовпа з натурального сизалю
- м'які платформи
Колір: чорний / сірий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Когтеточка-лежанка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 520 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 1 421 ₴





