
Дряпка-комплекс для котів 44x33x71 см з іграшкою на мотузці сизаль/плюш бежева Trixie Valencia
- В наявності
- Код: 43771
3 159 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коти по натурі – грайливі тварини з інстинктами мисливця, а тому, їм важливо мати можливість щоденно тримати свої кігті гострими і застосовувати за призначенням. Такі ігри можуть призвести до псування меблів та речей удома, а тому, розробка німецького виробника Trixie Дряпка Trixie з будиночком «Valencia» (бежева) 71 см, стане ідеальною покупкою. Ваш улюбленець зможе розважатися і навчатися, не шкодячи речам удома.
Основні переваги дряпки:
- Безпечна
- Зроблена з якісних матеріалів
- Придасть інтерактива і цікавості в дозвілля
- Універсальна
- Виступає в ролі цілого ігрового комплексу
Такий аксесуар стане справжнім раєм для кота, де він зможе весело і корисно проводити своє дозвілля, відпочивати, спати і ховатися. Купити дряпки та інші товари для котів ви можете у нас на сайті
- покритий плюшем
- Стовпчики обгорнуті натуральним сизалем
- Печера підбита повстю
- Іграшка на шнурку
Колір: бежевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 710 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 3 159 ₴




