
Місток Trixie для гризунів деревʼяний підвісний з канатами 29х25х9 см
- В наявності
- Код: 6274
409 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представлений відомим німецьким виробником зоотоварів Тріксі місток дерев'яний підвісний з канатами для гризунів 29*25*9 см – це зручний та привабливий аксесуар, що забезпечує здоровий та повноцінний розвиток гризунів, що живуть в домашніх умовах, покращує їх настій, підвищує активність, рухливість, грайливість тварин.
Використовується іграшка в якості драбини для декоративних мишей, хом’яків, інших гризунів, виготовлена вона з натуральної деревини, що не містить у складі шкідливих речовин, та є абсолютно безпечною для здоров’я домашніх улюбленців, місток не фарбований, його поверхня не оброблена пропиткою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Міст |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 250 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Тренажери |
| Матеріал | Дерево |
- Ціна: 409 ₴




