
Дряпка для котів 30x40x42 см з 2 іграшками дощечка на підставці сизаль/плюш чорна Trixie
- В наявності
- Код: 43115
1 409 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка-дошка Trixie похила (чорна) 30*42*40см буде прекрасним подарунком для вашого улюбленця, бо це – дивовижний розважальний аксесуар для котів.
Особливості дряпки:
- Компактна
- Зручна
- Зроблена з якісних матеріалів
- Підходить для всіх порід
- Ідеально виконує функціонал
- Збереже від пошкоджень меблі та речі
- Подарує тварині гарний настрій
Дряпка-дошка Trixie похила (чорна) 30*42*40см у формі дошки не займе багато місця удома і гармонічно впишеться в інтер'єр. Зручна форма дозволить без проблем точити кігті і задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у кота, та розвиваючи його.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 420 мм |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 1 409 ₴



