
Будиночок-переноска Природа для тваринок макси 25x15x17 см
- В наявності
- Код: PR740811
39 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будиночок-переноска для тварин зроблений з цупкого картону. Він легко відкривається, та надійно закривається за допомогою вирізів. Зверху будиночок має отвори для вентиляції.
Матеріал: Картон
Розмір: 25х15х17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Гризуни |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Призначення | Для морських свинок |
| Тип | Переноски |
| Матеріал | Картон |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 39 ₴

