
Туалет Trixie Mio для кошенят з бортами пластиковий 31×10×43 см
- В наявності
- Код: 4040
419 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подаруйте своєму улюбленцю комфорт і чистоту з туалетом Trixie Mio Litter Tray with Rim. Цей зручний і практичний лоток ідеально підходить для котів дрібних порід і кошенят завдяки своїм компактним розмірам.
Доступний у різних кольорах, тож ви зможете обрати варіант, який гармонійно впишеться в інтер’єр вашого дому.
Розмір: 31 × 10 × 43
Матеріал: пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 419 ₴







