
Акваріум 19 л Shrimp Set Smart для креветок прямий білий Aquael
- В наявності
- Код: 122979 / 114958 /113229
6 831 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити акваріум - прекрасний вибір для дизайну будинку. Акваріум служить чудовою декорацією, дозволяючи створити в будинку окремий маленький світ з живими мешканцями - рибками. Придбайте Shrimp Set Day & Night — повністю укомплектований наноакваріум, у якому легко створити сприятливі умови для рослин, креветок і дрібненьких риб.
- Підходить для рослин, креветок, дрібних риб
- Освітлення Leddy Smart Day & Night 4.8W - 3 режими освітлення: ДЕНЬ/СВІТАНОК/НІЧ
- Turbo Mini Filter - 320 л/год, висока пропускна здатність, аерація і регулювання потоку води
- Обігрівач Fix 2 з системою Smart Heating System має мікропроцесор для контролю необхідної потужності нагріву
- Сучасний дизайн
- Покривне скло із системою Smart Open
- Акуратні куточки-ніжки піднімають акваріум над поверхнею (підкладка не потрібна)
- Зроблено в Європі
До комплекту входить світлодіодний світильник із трьома режимами освітлення: ДЕНЬ/ СВІТАНОК/НІЧ; фільтр; обігрівач і покривне скло.
Купити Акваріум SMART 2,0 ви можете прямо зараз. Змініть своє житло і додайте туди куточок зі своєю окремою екосистемою і доглядайте за ним!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquael |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | Акваріум-куб |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 19 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | не передбачена |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Обігрівач | Так |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 250 мм |
| Ширина акваріума | 250 мм |
| Висота акваріума | 300 мм |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Aquael |
| Вид | Акваріум із обладнанням |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 6 831 ₴





