
Гамак для котів 45x26x31 см на радіатор з довгим хутром бежевий/коричневий плюш Trixie
- В наявності
- Код: 43141
1 519 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гамак на радіатор Trixie 45 см / 26 см / 31 см (кремовий) від відомого німецького виробника зоотоварів Trixie - це аксесуар, що перетворює життя вашого вихованця в справжній рай! Поєднання красивого зовнішнього вигляду, високої якості і практичних матеріалів роблять цей лежак ідеальним придбанням для тварини! Лежак забезпечить прекрасний відпочинок вихованцеві, наповнюючи його енергією і силами, що позитивно відіб'ється на його здоров'ї.
Основні достоїнства лежака:
- Зручний
- Ідеальні габарити
- Універсальний
- Зроблений з високоякісних матеріалів
- Міцний
- Безпечний для вихованця
Гамак на радіатор Trixie 45 см / 26 см / 31 см (кремовий) стане улюбленим місцем відпочинку і сну вашого друга! Тварина комфортно розташується в лежаку і забуде про усі турботи, насолоджуючись прекрасним відпочинком!
- довгошерстий плюш
- покриття з поліестеру
- для всіх звичайних радіаторів
- жорсткий металевий каркас
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Кішки |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 310 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Двостороння модель |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 1 519 ₴


