
Будиночок для собак та котів 40x35x35 см з лапками Trixie Jimmy
- В наявності
- Код: 36842
1 969 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-який вихованець потребує окремого місця у будинку, де він зможе відпочивати, спати або ховатися від дітей і під час негоди на вулиці. Спеціально для цього відомий німецький бренд зоотоваров Trixie пропонує вам свою розробку - Будиночок Trixie «Jimmy» 40 см / 35 см / 35 см (сірий), яка прослужить ідеальним притулком для вашого друга.
Основні переваги будиночка:
- Зроблений з високоякісних матеріалів
- Комфортний
- Безпечний для тварини
- Має багато простору
- М'який
- Гарний естетичний вид
- Довговічний
- Практичний
Будиночок Trixie «Jimmy» 40 см / 35 см / 35 см (сірий) швидко стане улюбленим місцем вашого вихованця, він відпочиватиме з комфортом, що позитивно вплине на його настрій і самопочуття відповідно!
- м'який плюш
- поліефірне покриття
- пінопласт прокладка
- з двосторонньою подушкою
- нековзне дно
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Фліс |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Будиночки-лежаки |
| Особливості | З бортами |
| Матеріал | Поліестер |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 1 969 ₴

