
Акваріум 20х8х30 см 4 л хвиля Aquael
- Немає в наявності
- Код: 243628*****
841,19 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний акваріум Aquael «Хвиля» стане чудовим подарунком дитині чи окрасою квартири або кабінету. Виконаний акваріум вручну, з високоякісного гнутого скла, що характеризується міцністю та надійністю.
Акваріум – «Хвиля» відрізняється оригінальним дизайном та стане родзинкою в інтер'єрі. Його можна поставити на письмовий стіл, на тумбу або в мініатюрну нішу кімнати. Ідеально підходить для утримання золотої рибки або півника, креветок, земноводних та рослин. У такий акваріум можна помістити трохи ґрунту, посадити штучну або натуральну рослину, помістити невелику декорацію.
Розмір: 20х8х30 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquael |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | панорамний |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 4 л |
| Кришка | не передбачена |
| Довжина акваріума | 200 мм |
| Ширина акваріума | 80 мм |
| Висота акваріума | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Aquael |
| Вид | Акваріум із обладнанням |
| Форма | Прямокутна |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 841,19 ₴


