
Будиночок Природа для хомʼяка 13x10x7,5 см
- В наявності
- Код: PR240277
68 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Первинний поліпропілен, з якого виготовлений будиночок, безпечний і міцний матеріал, який не містить токсичних добавок і шкідливих для тварин і людей компонентів.
Переваги будиночка:
- добре миється
- стійкий до механічних пошкоджень
- з хорошою вентиляцією
- не вбирає запахи
- яскравий привабливий колір.
Будиночок ідеально підходить для всіх видів дрібних гризунів.
Довжина: 13 см
Ширина: 10 см
Висота: 7,5 см
Матеріал: Первинний поліпропілен
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Призначення | Для хом'яків |
| Матеріал | Пластик |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 68 ₴

