
Будиночок-тунель для котів 42x35x35 см сірий Trixie Mimi
- В наявності
- Код: 36847
1 969 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен вихованець потребує окремого місця у будинку, де він зможе відпочивати, спати або ховатися від дітей і під час негоди на вулиці. Спеціально для цього відомий німецький бренд зоотоваров Trixie пропонує вам свою розробку - Будиночок Trixie «Mimi» 42 см / 35 см / 35 см (сірий), яка прослужить ідеальним притулком для вашого улюбленця.
Основні переваги будиночка:
- Зроблений з високоякісних матеріалів
- Комфортний
- Безпечний для тварини
- Має багато простору
- М'який
- Гарний зовнішній вид
- Довговічний
- Практичний
Будиночок Trixie «Mimi» 42 см / 35 см / 35 см (сірий) швидко стане фаворитним місцем вашого вихованця, він відпочиватиме з зручністю, що позитивно вплине на його настрій і самопочуття відповідно!
- м'який плюш
- поліефірне покриття
- пінопласт прокладка
- подушка з наповнювачем з поліефірного флісу, стебнований
- нековзне дно
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Гамаки, мішки, тенти, тунелі |
| Особливості | З бортами |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 1 969 ₴


