
Дряпка-хвиля для котів 50x9x23 см картонна Trixie Mimi Wave
- В наявності
- Код: 48001
519 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка-хвиля Trixie картонна «Mimi» буде чудовим подарунком для вашого улюбленця, бо це – дивовижний розважальний аксесуар для котів
Особливості дряпки:
- Компактна
- Зручна
- Зроблена з якісних матеріалів
- Універсальна
- Сприяє розвитку і точінню кігтів
- Збереже від пошкоджень меблі та речі
- Задовольнить потреби кота
Дряпка-хвиля Trixie картонна «Mimi» у формі хвилі не займе багато місця удома і чудово впишеться в інтер'єр. Зручна форма дозволить без проблем точити кігті і задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у кота, та розвиваючи його
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Кігтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
- Ціна: 519 ₴


