
Вкладиш Aquael до внутрішнього фільтру FAN-1 Plus губка 2 шт
- В наявності
- Код: 113905 /198240
311 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змінний Вкладиш Aquael до внутрішнього фільтру, у комплекті 2 штуки.
- Губчасті картриджі для фільтрів AQUAEL виготовлені з ретельно відібраної губки, що не містить фенолу.
- Вони забезпечують ефективну механічну фільтрацію води, затримуючи домішки і механічні частинки, видимі неозброєним оком.
- Водночас вони є субстратом для нітрифікуючих бактерій, завдяки чому виконують також біологічну фільтрацію.
Розміри губки 3,5х3,5х10 см.
* Виробник радить замінювати раз на 4 місяці!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquael |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Губка для фільтра |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Aquael |
| Наповнювач | Губка |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 311 ₴

