
Вкладиш Aquael до внутрішнього фільтру FAN-3 Plus губка 2 шт
- В наявності
- Код: 113907 /198264
511 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтри серії FAN FILTER plus призначені для очищення води в акваріумі і насичення її киснем.
Завдяки якісній фільтрації, простоті в установці і обслуговуванні підходять для початківців і досвідчених акваріумістів.
Крупнопориста губка для двох типів очищення:
- механічної - затримує великі і дрібні частинки бруду
- біологічної - в порах селяться бактерії, переробні токсичні сполуки аміаку в безпечні нітрати.
Пластиковий префільтр затримує більші частки бруду.
Аераційна насадка для насичення води киснем при зануренні на 3 - 4 см нижче рівня води.
Проста установка на внутрішню стінку акваріума за допомогою утримувача з присосками або на Г-подібний пластиковий тримач.
Регулювання сили потоку і напрямки руху води.
Вироблено в Польщі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquael |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Губка для фільтра |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Aquael |
| Наповнювач | Губка |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 511 ₴

