
Будиночок Природа Мрія для морскої свинки 25x15x13 см
- В наявності
- Код: PR001193
395 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний просторий будиночок виготовлений із міцної фанери та не має металевих елементів, які можуть травмувати тварину. Укриття захищає від протягів та холоду, дає відчуття затишку та захищеності. Дверцята широкі, вікно забезпечує тварині огляд і покращує доступ повітря в будиночок.
Переваги товару:
- безпека для гризунів
- практичність
- універсальний дизайн
- підходить для утримання дрібних та середніх гризунів.
Гризуни звикли жити в норках, тому обов'язково купіть улюбленцю будиночок, щоб він почував себе комфортно.
Матеріал: фанера
Довжина: 14,7 см
Ширина: 25 см
Висота: 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Призначення | Для морських свинок |
| Матеріал | Дерево |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 395 ₴

