
Будиночок Природа Мрія для кролика 30x22x18 см
- В наявності
- Код: PR001198
655 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний просторий будиночок виготовлений із міцної фанери та не має металевих елементів, які можуть травмувати тварину. Укриття захищає від протягів та холоду, дає відчуття затишку та захищеності. Дверцята широкі, вікно забезпечує тварині огляд і покращує доступ повітря в будиночок.
Переваги товару:
- безпека для гризунів
- практичність
- універсальний дизайн
- підходить для вмісту середніх гризунів.
Кролики звикли жити в норках, тому обов'язково купіть улюбленцю будиночок, щоб він почував себе комфортно.
Матеріал: фанера
Довжина: 22,2 см
Ширина: 30 см
Висота: 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Призначення | Для кроликів |
| Матеріал | Дерево |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 655 ₴

