
Акваріум 81х45х36 см 110 л прямий Primo 110 LED Juwel
- Немає в наявності
- Код: 25580/25380СПЕЦЦЕНА
13 354 ₴
Вхід в акваріумістику на найвищому технічному рівні. Сучасне світлодіодне освітлення та ефективна фільтрація ідеально підходять до концепції Primo.
Рама безпеки забезпечує особливо безпечне розташування та дозволяє легко налаштувати акваріум, не потребуючи спеціальних опор.
Майстерна робота, високоякісні матеріали та ідеально скоординована технологія забезпечують максимальну якість та безпеку. Це гарантує довговічність акваріуму Primo 110.
Кришка акваріума Primo 110 оснащена світлодіодним підсвічуванням NovoLux 80 і особливо енергоефективна з потужністю 10,5 Вт. Щоб підвищити задоволення ваших індивідуальних потреб, можна оновити до трьох світлодіодних підсвіток NovoLux в обкладинці.
Спеціальна конструкція кришки Promo означає, що будь -яка конденсація потрапляє назад в акваріум, коли він закритий. Інтегрована квартира може використовуватися для годування риби і сумісна з автоматичною годівницею JUWEL.
Для вашої безпеки кришка освітлювального приладу PRIMO пройшла випробування TÜV GS.
Акваріум Primo 110 оснащений високопродуктивним фільтром Bioflow Super. Цей внутрішній фільтр поєднує ефективність з безпекою і є центральною частиною світлодіода Primo 110. Він працює за принципом: "Вода повинна залишатися в акваріумі!" і тому є найбезпечнішим способом фільтрації акваріума. Bioflow Super оснащений високоефективним фільтруючим носієм та швидким, потужним та ефективним циркуляційним насосом Eccoflow 500 потужністю всього 5,5 Вт.
Регульований нагрівач JUWEL AquaHeat 50 Вт забезпечує правильну температуру в акваріумі Primo 110. Нагрівач залишається непомітним в акваріумі, оскільки він інтегрований у корпус фільтра. Регульований обігрівач також сертифікований TÜV/GS.
З відповідним базовим шафою ваш акваріум буде безпечно стояти на твердій землі. Вони також є ідеальною парою з візуальної точки зору, оскільки основна шафа доступна в тому ж кольорі, що і акваріум. Легко збираються з великим простором для зберігання аксесуарів та обладнання.
Насправді, все, що вам залишається зробити, це просто насолоджуватися своїм гарним аксесуаром кожен день!
| Розмір | 81 х 36 х 45 см |
|---|---|
| Вага | 20,5 кг |
| Літри | 110 літрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Об'єм акваріума | 110 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Обігрівач | Так |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 810 мм |
| Ширина акваріума | 360 мм |
| Висота акваріума | 450 мм |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Juwel |
| Вид | Акваріум із обладнанням |
| Форма | Прямокутна |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 13 354 ₴

