
Акваріум 57 л Flex з обладнанням чорний скло пластик Fluval
- Немає в наявності
- Код: 15007*****
15 817 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Flex не тільки пропонує сучасний стиль з характерною зігнутою передньою частиною, але також оснащений потужною багатоступеневою фільтрацією і яскравим світлодіодним освітленням, яке дозволяє користувачеві налаштовувати кілька параметрів за допомогою пульта дистанційного керування.
- Повністю регульовані світлодіоди Білий + RGB для нескінченного змішування кольорів
- Різноспрямовані подвійні виходи для індивідуального потоку води
- Прихований задній відсік для фільтра
- Стильна стільникова тканина приховує ватерлінію і бічні сторони заднього відсіку.
- Легке відкриття верхньої кришки
- Сміливий вигнутий дизайн передньої частини
- Тільки для використання в прісній воді
Акваріум: 41 x 39 x 39 см (ШxВxГ), 57 л
Насос: Fluval WP1500, 500 літрів на годину
ВЕЛ: 7,500 Кельвіна, 54x білий + 3x RYB, 10 Вт, 2,450 люкс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fluval |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | панорамний |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Об'єм акваріума | 57 л |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 410 мм |
| Ширина акваріума | 390 мм |
| Висота акваріума | 390 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Fluval |
| Вид | Акваріум із обладнанням |
| Форма | Прямокутна |
| Країна-виробник | Італія |
- Ціна: 15 817 ₴










