
Дряпка-комплекс для котів 45x45x147 см сизаль/плюш світло-сіра Trixie Nita
- В наявності
- Код: 44644
9 429 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коти по натурі – грайливі тварини з інстинктами мисливця, а тому, їм важливо мати можливість щоденно тримати свої кігті гострими і користуватися ними за призначенням. Такі ігри можуть призвести до псування меблів та речей удома, а тому, розробка німецького бренду Trixie Дряпка-комплекс Trixie «Nita» (світло-сіра) 147 см, стане ідеальною покупкою. Ваш улюбленець зможе веселитися і розвиватись, не шкодячи речам удома.
Основні переваги дряпки:
- Зручна
- Зроблена з якісних матеріалів
- Гармонічно впишеться в інтер’єр
- Універсальна
- Виступає в ролі цілого ігрового комплекса
Такий подарунок стане справжнім раєм для кота, де він зможе весело і корисно проводити своє дозвілля, відпочивати, спати і ховатися. Купити дряпки та інші товари для котів ви можете у нас на сайті
- плюшеве покриття
- Стовпці покриті джутом
- Печери оббиті плюшем і флисом
- Платформа з Наймане м'якою ліжком
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 1470 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Джут |
- Ціна: 9 429 ₴

