
Будиночок для собак та котів 40x45x40 см сірий Trixie Silas
- В наявності
- Код: 36352
2 319 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-який вихованець потребує окремого місця у будинку, де він зможе відпочивати, спати або ховатися від дітей і під час негоди на вулиці. Спеціально для цього знаменитий німецький виробник зоотоваров Trixie пропонує вам свою розробку - Будиночок Trixie «Silas» 40 см / 45 см / 40 см (сірий), яка прослужить ідеальним притулком для вашого вихованця.
Основні переваги будиночка:
- Зроблений з високоякісних матеріалів
- Комфортний
- Безпечний для тварини
- Має багато простору
- М'який
- Гарний зовнішній вид
- Довговічний
- Стійкий
Будиночок Trixie «Silas» 40 см / 45 см / 40 см (сірий) швидко стане улюбленим місцем вашого вихованця, він відпочиватиме з зручністю, що позитивно вплине на його настрій і самопочуття відповідно!
- тканина
- чохол з поліестеру
- набивка з пеноматериала
- подушка з хутра ягняти з наповнювачем з поліефірного флісу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Поліестер, Фліс, Штучне хутро |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Будиночки-лежаки |
| Особливості | З бортами |
| Матеріал | Поліестер |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 2 319 ₴


