
Туалет Trixie Vico для котів з ковпаком-кришкою дверцятами та ручкою пластиковий бірюзовий/білий 40х40х56 см
- В наявності
- Код: 40275
1 009 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалет для котів Trixie закритий «Vico» 40 x 40 x 56 см (пластик, колір: бірюзовий) - це виріб відомого німецького бренду зоотоварів Trixie, який необхідний кожному, кому пощастило мати в будинку кішку.
Туалет потрібен для того, щоб у кішки було власне місце в будинку, де вона може справити нужду, не забруднюючи решту будинку. Туалет зроблений таким чином, що наповнювач не зможе розсипатися, зберігаючи чистоту в будинку. Туалет універсальний для всіх видів і порід кішок, габарити і дизайн ідеально впишуться в будь-який будинок, а вихованець отримає один з найважливіших предметів для себе!
- З кришкою, дверцятами і ручкою
- Подвійний обідок не дозволяє сечі і калу потрапляти за межі лотка
- Застібки дозволяють легко і швидко закривати або відкривати лоток
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Тип | Закритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Бірюзовий |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 560 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 009 ₴





