
Туалет Trixie Berto для котів з бортами та сіткою на застібках пластиковий сірий 39х22x59 см
- В наявності
- Код: 40154
1 289 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалет для котів Trixie з бортиком «Berto» 39 x 22 x 59 см (пластик, колір: сірий) - це виріб відомого німецького виробника зоотоварів Trixie, який необхідний кожному, кому пощастило мати в будинку кішку.
Туалет потрібен для того, щоб у кішки було певний місце в будинку, де вона може справити нужду, не забруднюючи решту будинку. Туалет зроблений таким чином, що наповнювач не зможе розсипатися, зберігаючи чистоту в будинку. Туалет універсальний для всіх видів і порід кішок, розміри і зовнішній вигляд ідеально впишуться в будь-який будинок, а вихованець отримає один з найважливіших предметів для себе!
- Гігієнічна роздільна система відходів
- 2 лотки і одне сито допомагають прискорити процес чистки
- Лоток і обід з'єднуються засувками
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 220 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 289 ₴





