
Акваріум 34 л Flex з обладнанням білий скло пластик Fluval
- Немає в наявності
- Код: 15005*****
12 814 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Flex не тільки пропонує сучасний стиль з характерною зігнутою передньою частиною, але також оснащений потужною багатоступеневою фільтрацією і яскравим світлодіодним освітленням, яке дозволяє користувачеві налаштовувати кілька параметрів за допомогою пульта дистанційного керування.
- Повністю регульовані світлодіоди Білий + RGB для нескінченного змішування кольорів
- Різноспрямовані подвійні виходи для індивідуального потоку води
- Прихований задній відсік для фільтра
- Стильна стільникова тканина приховує ватерлінію і бічні сторони заднього відсіку.
- Легке відкриття верхньої кришки
- Сміливий вигнутий дизайн передньої частини
- Тільки для використання в прісній воді
Акваріум: 35 x 33 x 33 см (ШxВxГ), 34 літра
Насос: Fluval WP500, 230 літрів на годину
ВЕЛ: 7,500 Кельвіна, 36x білий + 3x RYB, 7,8 Вт, 1,900 люкс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fluval |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | панорамний |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Об'єм акваріума | 34 л |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 350 мм |
| Ширина акваріума | 330 мм |
| Висота акваріума | 330 мм |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Fluval |
| Вид | Акваріум із обладнанням |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 12 814 ₴










