
Кігтеточка для котів 36x36x67 см стовпчик з чотирма бубонами капучино Природа ДО4
- В наявності
- Код: PR740293
928 ₴
Дряпки - необхідний аксесуар в будинку, де є кішка. Сточування кігтів - природна потреба цих ласкавих вихованців, і аби задовольнити її, вони можуть використовувати меблі, стіни, двері. Але такий варіант зазвичай не влаштовує господарів, тому спеціальна дряпка дозволить вирішити відразу два завдання:
- задовольнити бажання кішки поточити кігті;
- зберегти цілими меблі, стіни, килими та інші предмети.
Обираючи дряпку, власники котів беруть до уваги не тільки практичність і ціну, але і форму, колір, зовнішній вигляд, матеріали. Широкий вибір дряпок ТМ «Природа» дарує можливість придбати модель з бажаними додатковими функціями.
Дряпка ДО4 - справжній атракціон для кошенят і дорослих котів: тут можна точити кігті, потягуватися, грати з чотирма помпонами, а потім відпочивати на просторій підставці, обтягнутій м'яким штучним хутром. Завдяки тому, що стовпчик обмотаний сизалем - натуральним шнуром з волокна агави - він прослужить довго і не буде розсипатися на дрібні волокна, які важко прибирати. Підставка широка, міцна і стійка, прекрасно витримає пустощі найактивніших вихованців.
Порадуйте муркотику чудову дряпку з іграшками-помпонами!
Розмір основи: 36х36 см
Висота: 67 см
Діаметр стовпчика: 90 мм
Матеріали: ДСП, штучне хутро, сизаль.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 670 мм |
| Матеріал | Сизаль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
- Ціна: 928 ₴

