
Акваріум 40x25x34 см 32 л Природа Неон Led овальний комплект
- В наявності
- Код: PR241735
3 765 ₴
2 823,75 ₴
-25%
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вже готовий акваріумний комплект, до якого входить акваріум, кришка та килимок під акваріум
Акваріум об’ємом 32 л та розмірами: 40х25х34 см
Кришка для акваріума виготовлена з якісного міцного пластика, безпечного для людей та мешканців акваріума. Кришка попереджає випаровування води, вистрибування рибок, а також є основою для світильника з LED-лампою.
Характеристики кришки: розмір - 40х25 см, LED-лампа - 8 Вт, 800 Лм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | прямокутний з опуклим панорамним склом |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Об'єм акваріума | 32 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 400 мм |
| Ширина акваріума | 250 мм |
| Висота акваріума | 340 мм |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Акваріум із обладнанням |
| Форма | Овальна |
- Ціна: 2 823,75 ₴

