
Акваріум 50х30х36 см 54 л Природа Неон Led прямий комплект
- В наявності
- Код: PR241732
4 294 ₴
3 220,50 ₴
-25%
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вже готовий акваріумний комплект, до якого входить акваріум, кришка та килимок під акваріум
Акваріум об’ємом 54 л та розмірами: 50х30х36 см
Кришка для акваріума виготовлена з якісного міцного пластика, безпечного для людей та мешканців акваріума. Кришка попереджає випаровування води, вистрибування рибок, а також є основою для світильника з LED-лампою.
Характеристики кришки: розмір - 50х30 см, LED-лампа - 9 Вт, 900 Лм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Об'єм акваріума | 54 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 500 мм |
| Ширина акваріума | 300 мм |
| Висота акваріума | 360 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Акваріум із обладнанням |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 3 220,50 ₴

