
Акваріум 60x30x40 см 62 л Природа Скалярія Led овальний набір
- В наявності
- Код: PR241725
6 033 ₴
4 524,75 ₴
-25%
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повністю готовий акваріумний комплект, до якого входить: акваріум, кришка з LED-лампою, обігрівач, фільтр, фон акваріумний, сачок, килимок під акваріум.
Після придбання комплекту «Скалярія», залишиється тільки оживити його, започаткувавши там новий, абсолютно унікальний, тільки ваш підводний світ.
Характеристики:
- Акваріум об’ємом 62 л та розмірами: 60х30х40 см
- Кришка - 60х30 см,
- LED-лампа - 9 Вт, 900 Лм
- Фільтр - KWZone Dophin KF-350 190л/год
- Обігрівач - KW Zone DoPhin AH-1006 50 W
- Килимок ізолоновий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | прямокутний з опуклим панорамним склом |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Об'єм акваріума | 62 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Обігрівач | Так |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 600 мм |
| Ширина акваріума | 300 мм |
| Висота акваріума | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Акваріум із обладнанням |
| Форма | Овальна |
- Ціна: 4 524,75 ₴


