
Лежак для собак 40x30x17 см Природа Lux 1
- В наявності
- Код: PR241784
425 ₴
361,25 ₴
-15%
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний лежак для собак – зручний, компактний, зовнішньо привабливий.
Переваги моделі:
- широка розмірна лінійка
- зручна форма
- м'які бортики з поролоном
- зйомна подушка, яку легко чистити (наповнювач синтепон)
- цупка якісна тканина.
Комфортний відпочинок для вашого чотириногого улюбленця – це лежак LUX.
Розмір: 40х30х11 см
Матеріал: плащова тканина, вельбо, поролон, синтепон.
Рекомендації: Прати виріб руками. Не рекомендується прати лежак та подушку в пральній машині.
* Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Фіолетовий |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | З бортами |
| Матеріал | Плащова тканина на інтерлоку, вельбао |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 361,25 ₴



