
Будинок-лежак для котів та собак 40x40x37 см Природа Cube
- В наявності
- Код: PR241888
1 104 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будиночок для домашніх тварин Cube відмінно підійде як для котів, так і для дрібних собак. Він дуже затишний і м'який завдяки поролоновому наповнювача, а також бюджетний і практичний.
Універсальний дизайн і форма дозволяють без проблем поставити будиночок в приміщенні, оформленому в будь-якому стилі. Затишний куточок для улюбленця за економною ціною!
Місце для відпочинку Cube відзначається:
- компактністю
- універсальністю
- зручністю чистки: на дні лежить знімна подушка, яку можна прати
- доступною ціною.
Розмір: 40х36х37 см.
Матеріал: бязь, поролон
Рекомендації: прати виріб руками. Не рекомендується прати лежак та подушку в пральній машині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Знімна подушка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Будиночки-лежаки |
| Матеріал | Бязь |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 1 104 ₴


