
Будинок-лежак для котів та собак 38x38x36 см Природа Caprice
- В наявності
- Код: PR241990
973 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затишний будиночок для вашого мурчика! Будинок для домашніх тварин «Каприз» – практичний варіант місця відпочинку котів, кошенят, а також для собак дрібних порід. Ваші улюбленці зможуть чудово виспатися в будиночку. Цупка бязь добре очищається від шерсті щіткою або валиком.
Матеріал: Бязь, поролон
Рекомендації: Прати виріб руками. Не рекомендується прати лежак та подушку в пральній машині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Бязь |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Будиночки-лежаки |
| Особливості | З бортами |
| Матеріал | Бязь |
- Ціна: 973 ₴

