
Туалет Trixie Be Eco Carlo для котів з рамкою перероблений пластиковий сірий 38х17х58 см
- В наявності
- Код: 40212
559 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалет для котів Trixie "Be Eco Carlo" – прекрасний варіант обов’язкового предмету для гігієни муркотливих улюбленців. Ергономічний дизайн і спокійний колір лотка не порушить гармонію вашого інтер’єру та не створить незручностей для котика. А рамка, яка надівається зверху, перешкодить потраплянню зайвого бруду за межі туалету.
Колір: антрацит/сіро-зелений
Розмір: 38*17*58 см
Матеріал: пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 170 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 559 ₴



