
Лежак для котів та собак 60x50x18 см Природа Berry
- В наявності
- Код: PR242859
861 ₴
731,85 ₴
-15%
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лежак соковитих «фрутових» кольорів стане найулюбленішим місцем відпочинку вашого хвостатого друга. Бортики з плащівки сливового кольору м’які та пружні. З одного боку бортик занижено, щоб цуценятам і собакам похилого віку було зручніше. Подушка кольору стиглої груші пухка та приємна на дотик. За потреби її можна виймати і прати окремо.
Лежак BERRY стане вдалим придбанням, адже:
- зручний та компактний;
- виготовлений з цупкої тканини;
- має сучасний дизайн;
- зручний у догляді;
- дуже подобається улюбленцям.
Матеріал: плащівка на інтерлоці, вельбо, синтепон.
Розмір: 60х50х18 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Знімна подушка |
| Матеріал | Плащова тканина на інтерлоку, вельбао |
| Порода | Для середніх порід |
- Ціна: 731,85 ₴

