
Лежак для котів та собак 62x48x18 см Природа Ricky 3
- В наявності
- Код: PR242857
917 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лежак RICKY – ідеальне місце для релаксу чотирилапого улюбленця. Адже бортики такі пружні та приємні на дотик, а подушка така м’якенька. За бажанням її можна виймати і чистити окремо, це дуже зручно. Щоб цуценятам та невеликим улюбленцям було зручно вкладатися на своє «ліжечко», бортик лежака з одного боку занижено.
Чому лежак RICKY сподобається вашому чотирилапому другу:
- зручна конструкція;
- міцна красива та приємна на дотик тканина;
- турбота про комфорт улюбленця;
- простий догляд.
Універсальний дизайн робить лежак гармонійним доповненням будь-якого сучасного інтер’єру.
Матеріал: плащівка на інтерлоці, вельбо, синтепон.
Колір: індиго.
Розмір: 62х48х18 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Колір | Синій |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | З бортами |
| Матеріал | Плащова тканина на інтерлоку, вельбао |
| Порода | Для середніх порід |
- Ціна: 917 ₴

