
Миска-лабіринт WahoPet для собак для повільного годування зірка пластикова коричнева
- В наявності
- Код: WA00006*****
315 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яка ж це насолода — спостерігати, як завзято та з апетитом їсть ваш улюбленець. Але чи не занадто швидко він це робить? Адже повільний процес їжі покращує травлення.
Швидке поглинання корму може спричинити здуття живота в чотирилапого, переїдання й навіть ожиріння. Щоб запобігти таким неприємностям, подавайте корм у мисці-лабіринті WahoPet slow feeder. Завдяки вигадливим нерівностям, вона сповільнює прийом їжі, перешкоджаючи заковтування корму поспіхом.
Миска виготовлена з харчового пластику, легко миється.
Об’єм: 250 мл
Розмір: 20,1 см * 20,1 см * 4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WahoPet |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Миска |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Об`єм | 0.25 л |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 201 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | WahoPet |
| Країна-виробник | Китай |
| Об'єм | До 1 л |
- Ціна: 315 ₴


