
Дряпка для котів 49,5x15x7 см Хвиля з котячою мʼятою паперова Eastland
- В наявності
- Код: 557-074
448 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хвилюєтеся за долю меблів чи шпалер, обираєте іграшку, якою точно буде гратися ваш улюбленець, чи вашому котику просто потрібна дряпка?
Зупиніть свій вибір на дряпці Eastland у формі хвиль. Вона виготовлена з гофрокартону, який так люблять дряпати котики. Поміж хвиль дряпки є кулька, яка буде постійно приваблювати вихованця. А котяча м’ята в комплекті допоможе привернути увагу хвостика до дряпки.
Розмір: 49,5 см*15 см* 7 см, d кульки – 4 см
Матеріал: гофрокартон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eastland |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Кігтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 495 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Eastland |
- Ціна: 448 ₴


