
Дряпка для котів 52x21x12 см з котячою мʼятою паперова Eastland Рибка
- В наявності
- Код: 557-075
587 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хвилюєтеся за долю меблів чи шпалер, обираєте іграшку, якою точно буде гратися ваш улюбленець, чи вашому котику просто потрібна дряпка?
Зупиніть свій вибір на дряпці Eastland у формі ліжка. Вона виготовлена з гофрокартону, що так люблять дряпати котики. Кулька зі дзвоником, яка ""ховається"" в дряпці буде постійно приваблювати котика. А котяча м’ята в комплекті допоможе привернути увагу хвостика до дряпки.
Розмір: 52 см*21 см*12 см, d кульки – 4 см
Матеріал: гофрокартон"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eastland |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Плоска когтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 120 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Eastland |
- Ціна: 587 ₴



