
Лежак для собак 57x47x27 см Природа Coral 2
- В наявності
- Код: PR242919
736 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікаве і зручне рішення для вашого вихованця – лежак з бортиками Coral. Ця затишна місцинка безумовно сподобається чотириногому улюбленцю, а за рахунок пружних м’яких бортиків він буде відчувати себе особливо комфортно.
Лежак зшитий з бязі і представлений в двох кольорах.
Переваги:
- компактність;
- універсальність, простота догляду;
- доступна ціна.
Матеріал: бязь, поролон, синтепон.
Розмір: 57х47х17 см
Рекомендації: Прати виріб руками. Не рекомендується прати лежак та подушку в пральній машині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Знімна подушка |
| Матеріал | Бязь |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 736 ₴



