
Миска Trixie для котів подвійна з нержавіючої сталі на підставці сіра 2х300 мл/16 см 47х3х26 см
- В наявності
- Код: 24981*****
1 113 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект Trixie із 2-ох мисок – це дуже практичне рішення, адже у вашого котика відразу з’являється посуд і для води, і для їжі. Силіконова основа не дозволяє мискам перевертатися чи ковзати по підлозі та полегшує підтримувати чистоту на місці для годування. Миски неглибокі.
Зручний, якісний і стильний комплект!
Матеріал: нержавіюча сталь, силікон
Розмір: 0,3 л/d 16 см/47 × 3 × 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Миска |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Кішки |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 0.3 л |
| Форма | Кругла |
| Особливості | З підставкою, Подвійна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 1 113 ₴




