
Кігтеточка для котів 32x32x52 см стовпчик Природа ДОО Джут Мікс
- В наявності
- Код: PR242956
540 ₴
Дряпки - необхідний аксесуар в будинку, де є кішка. Сточування кігтів - природна потреба цих ласкавих вихованців, і аби задовольнити її, вони можуть використовувати меблі, стіни, двері. Але такий варіант зазвичай не влаштовує господарів, тому спеціальна дряпка дозволить вирішити відразу два завдання:
- задовольнити бажання кішки поточити кігті;
- зберегти цілими меблі, стіни, килими та інші предмети.
Широкий вибір дряпок ТМ «Природа» дарує можливість придбати модель з бажаними додатковими функціями.
Ця дряпка може стояти в будь-якому приміщенні, вона дуже компактна і чудово вписується в будь-який інтер'єр. Стовпчик, обгорнутий джгутом - натуральним рослинним волокном - дозволить уберегти інші предмети в будинку від гострих кігтиків, а помпон на шнурку стане улюбленою іграшкою улюбленця.
Розмір основи: 32х32 см
Висота: 52 см
Діаметр стовпчика: 62 мм
Матеріали: ДСП, войлок, джут.
Зверніть увагу: можливі різні варіанти кольору і тканини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 520 мм |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
- Ціна: 540 ₴

