
Дряпка для кошенят 38x6x18 см з котячою мʼятою картон світло-сіра Trixie Junior
- В наявності
- Код: 48011
259 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коти обожнюють картон, вони із задоволенням сточують об нього свої кігтики або зручно вмощуються зверху, щоб насолоджуватися найсолодшими снами. Знаючи про цю особливу котячу любов, бренд Trixie створив із картону спеціальну дряпку.
- З котячою м’ятою – для легкого привчання кошенят до дряпки
- Легка та компактна.
Розмір: 38 × 6 × 18
Матеріал: картон
Колір: світло-сірий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Плоска когтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 60 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
- Ціна: 259 ₴



