
Дряпка-лежак для котів 45x10 см з котячою мʼятою картон рожева Trixie Lilly
- В наявності
- Код: 48014
1 309 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коти обожнюють картон, вони із задоволенням сточують об нього свої кігтики або зручно вмощуються зверху, щоб насолоджуватися найсолодшими снами. Знаючи про цю особливу котячу любов, бренд Trixie створив із картону спеціальну дряпку.
- З котячою м’ятою – для швидкого привчання улюбленця до дряпки
- Легка та компактна.
Розмір: d 45 × 10 см
Матеріал: картон
Колір: світло-бузковий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Когтеточка-лежанка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 100 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Гофрокартон |
- Ціна: 1 309 ₴



