
Дряпка для котів 33x5,5 см з двома кульками та котячою мʼятою картонна Trixie Барабан
- В наявності
- Код: 48004
679 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коти обожнюють картон, вони із задоволенням сточують об нього свої кігтики та знаходять ще безліч розваг із цим матеріалом. Знаючи про таку особливу котячу любов, бренд Trixie створив із картону спеціальну дряпку.
- З двома іграшками-кульками
- З котячою м’ятою – для швидкого привчання улюбленця до дряпки
- Легка та компактна.
Розмір: d 33 × 5,5 см
Матеріал: картон
Колір: блакитний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Синій |
| Тип | Плоска когтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 55 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
- Ціна: 679 ₴





